Головна » 2013 » Листопад » 3 » Чотири медалі в скарбницю сумських спортсменів

11:56
Чотири медалі в скарбницю сумських спортсменів
   Півтори тисячі спортсменів з понад ста країн у культурній столиці Росії показали техніку всіх бойових мистецтв, від японського сумо до французького боксу.
   Сумчани у порівнянні з першими іграми, що проходили в Пекіні, удосконалили власні здобутки на дві срібні медалі. Дебютант Андрій Рєзнік став другим, поступившись азербайджанцю. Олександр Висоцький став бронзовим призером. Срібло вибороли і жінки.
   Збірна України завоювала 34 нагороди та посіла шосте місце у загальному заліку. За кількістю медалей українці – другі після команди Росії. Свою лепту у результат вніс і сумчанин Сергій Гузєв – єдиний зі збірної з панкратіону виграв золото.
   Спочивати на лаврах нашим спортсменам ніколи – 8 листопада в Сумах стартує Кубок губернатора, а вже в травні Україна прийматиме чемпіонат Європи з панкратіону.

Категорія: Спорт | Переглядів: 500 | Додав: atv | Теги: чотири медалі, сумські спортсмени | Рейтинг: 0.0/0